Кам’янський центр зайнятості покращив показник з працевлаштування

Кам’янський центр зайнятості покращив показник з працевлаштування

Як повідомили в Кам’янському центрі зайнятості, Дніпропетровський регіон має найкращий показник з працевлаштування населення в Україні – за шість місяців роботою забезпечено 21 тис. зареєстрованих безробітних і це майже на 20% більше ніж у аналогічному періоді минулого року.
Кам’янським міським центром зайнятості в 1 півріччі 2021 року працевлаштовано понад 3300 осіб, рівень працевлаштування безробітних складає 30%.
Протягом січня-червня 2021 року в Кам’янському налічувалось понад 4 тис. вакансій, що складає 117% до минулого періоду. Укомплектовано 62,5% вакансій. Станом на 1 липня в Кам’янському міському центрі зайнятості понад 600 вакансій, що на 12% більше у порівнянні з минулим роком.
“Завдання міського центру зайнятості на майбутне й надалі орієнтуватися на запити роботодавців – враховувати кадрові потреби підприємств, залучати безробітних до навчання за дуальною формою та продовжувати застосовувати ефективні рекрутингові методики з підбору персоналу” – зазначає директор Кам’янського міського центру зайнятості Костянтин Гузенко.