Туалет в Центральному парку Кам’янського став платним: адміністрація пояснила чому

Туалет в Центральному парку Кам’янського став платним: адміністрація пояснила чому

Неприємною несподіванкою для кам’янчан стала новина про те, що туалет в міському парку відтепер коштує 3 грн., хоча раніше був безкоштовним. На цю тему в соцмережах розгорілася справжня дискусія.  Але на запровадження ціни на “атракціон “Полегшення”, за словами адміністрації парку, є свої причини. Переважно, це людський фактор: містяни не цінують те, що для них зроблено, все ламають, забруднюють.
“Туалет в міському парку, до введення запобіжних заходів проти вандалізму, постійно приймав удари долі. Виламані двері кабін, обірвані сушарки, биті дзеркала, розтрощені бачки унітазів (заради забави – всі цілі деталі лишали на місці злочину), розбиті умивальники, зламані крани і сидіння з унітазів, відбитки ніг на дверцятах кабін та стінах. Таке відношення за короткий час довело туалет до стану – «ой фу, це ж центральний парк, який бридкий туалет».
Всі пошкодження виправляються постійно, а як тільки об’єкт лишається без нагляду, з’являються люди, головною місією в житті яких є знищення за першої нагоди всього навколо. Були дії виключно меркантильного характеру – викрадено лічильник води. Але переважно – руйнування заради розваги.
Відчувались й технічні погріхи – повна відсутність вентиляційної системи, теплового тамбуру, що в зимовий період призводило до підмерзання водних мереж.
Ці недоліки наразі усунені. Зроблено тамбур. Змонтовано систему примусової вентиляції”, – розповіли в адміністрації парку.
Там наголосили, що ці 3 грн. забезпечать в туалеті постійну присутність чергового прибиральника, контроль за станом приміщень, наявність туалетного паперу, мила, сушарок, цілих дзеркал.
Туалет в Центральному парку Кам'янського став платним: адміністрація пояснила чому - ФОТО
фото з соцмереж