Українцям пропонують поліпшити статті в українській Вікіпедії

Українцям пропонують поліпшити статті в українській Вікіпедії

З 16 по 24 серпня до 30-ї річниці незалежності України «Вікімедіа Україна» проведе онлайн-марафон “Мовознай” із поліпшення статей в українській Вікіпедії.
У Вікіпедії українською вже понад 1,1 млн статей. Багато з них потребують вичитки, дрібних чи суттєвих виправлень — і саме це можна зробити в межах марафону.
Усім охочим пропонують виправляти друкарські та орфографічні помилки, покращувати стилістику тексту, додавати нові факти та відомості, уточнювати джерела у статтях. Аби взяти участь у марафоні потрібно зареєструватися у Вікіпедії, поліпшити статтю і зберегти своє редагування, додавши у поле «Короткий опис змін» гештеґ #мовознай. Усі виправлення мають відповідати правилам онлайн-енциклопедії.
«Українська мова зміцнюється та розвивається одночасно з ідентичністю нації. Кожен може долучатися як до її захисту, так і очищення від позалітературних елементів. Тижневий марафон #мовознай — це чудовий привід перевірити своє володіння українською, переглянувши свої улюблені статті у Вікіпедії. Якщо ви знайдете незначні огріхи чи грубі помилки, виправте їх і доповніть новими матеріалами. Дбаючи про чистоту української мови, ми забезпечуємо її майбутній розвиток. Зробімо так, щоб грамотної української у Вікіпедії було більше!», — сказав Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.