Заміна деформаційного шва почалась на мосту в Кам’янському

Заміна деформаційного шва почалась на мосту в Кам’янському

Заміна ще одного деформаційного шва почалась 19 серпня на мосту через річку Дніпро в районі річкового порту Кам’янського.

 

Валентин Фіголь

 

Роботи на мосту через Дніпро в районі річкового порту Кам’янського стали причиною обмеження дорожнього руху в напрямку з лівого берега на правий. Вдень 19 серпня рух в цьому напрямку перед виїздом на річище було повністю скеровано по зустрічній полосі, відгородженій заздалегідь жовтою розміткою та дорожніми знаками.

Почалась заміна деформаційного шва біля річкового порту, розповів Вадим Засядьвовк, заступник директора департаменту ЖКГ та капітального будівництва міськради Кам’янського.

Деформаційні шви встановлюються між секціями мосту для компенсації деформацій – від температури та навантаження. Старі, ще радянські, конструкції вже застаріли, тому поступово проводиться їх заміна на сучасні. Таких замін в останні 5 років було зроблено 7, нагадав В. Засядьвовк.

Під час ремонту старий деформаційний шов демонтують. Потім встановлять нову арматуру і бетонні закладні, в які вмонтують німецький пристрій, придбаний ще торік. Пристрій з гумовими накладками працюватиме як амортизатор, пом’якшуючи навантаження на міст.

Роботи буде виконувати підрядник – ПРАТ «Металургпромжитлобуд», який вже проводив аналогічні роботи з іншими швами.

Ремонт відбуватиметься приблизно протягом місяця, прогнозує пан Засядьвовк.