Валентин Фіголь
Готуючись відправити дитину в перший клас, бвтьки, зазвичай, дбають про зовнішній вигляд майбутнього школяра.
Зачіска – важливий елемент іміджу – те, що люди бачать здалеку і одразу, акцентував А. Перездрієнко, більше відомий в Кам’янському за творчим псевдонімом «Перець». Зачіска, мабуть, більше за одяг визначає індивідуальність людини, бо одяг можна поміняти за кілька хвилин, а зачіска лишається на якийсь час на видноті.
Саме тому батькам варто замислитись над зачіскою першокласника. Сьогодні дорослі часто придумують для своїх дітей якісь оригінальні, ба навіть чудернацькі зачіски: чуби – козацькі та «ірокези», довгі кучері, виголені візерунки тощо.
«Діти не завжди адекватно реагують на незвичний вигляд своїх ровесників, – зауважує майстер, який підстригає дітей приблизно 3 десятки років. – Діти жорстокі, і можуть дражнити хлопця чи дівчинку з оригінальною зачіскою. Так було раніше – так буває й зараз. До мене приводили дітей з проханням «зробити нормально на голові»…»
Проблема, на переконання маестро Перця, в тому, що зачіску дитині часто обирають батьки. От бачать вони свого хлопчика ельфом з пухнатими кучериками – і капець! А як дитині з такою зачіскою живеться – хто про те дбає?..»
Несамостійність у виборі зачіски сьогодні – біда не лише маленьких дітей. «Іноді приводить мама двометрового підлітка 16-17 років, – ділиться досвідом перукар. – Питаєш, як стригти, а він на маму дивиться. І мама починає показувати, що робити!..»
Зачіска має відображати внутрішній стан власника, переконаний маестро Перець – інакше власнику буде з нею некомфортно: «Спитають малого в школі, що означає його зачіска – а він не може відповісти, бо не знає. Скаже, що мама вибрала – засміють!..»
Оптимально для першокласника – акуратна коротка зачіска, впевнений перукар-барберист А. Перездрієнко.
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 24 червня по 1 липня. Академічний музично-драматичний театр…
В Кам'янському у четвер, 25 червня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лінії ДТЕК…
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
This website uses cookies.