На Дніпропетровщині в замкненій квартирі загинули двоє маленьких дітей, поки їх матір пиячила

На Дніпропетровщині в замкненій квартирі загинули двоє маленьких дітей, поки їх матір пиячила

 

Жінка залишила двох малолітніх дітей у квартирі з увімкненим обігрівачем. Через несправну проводку сталася пожежа, в результаті якої діти загинули, повідомляють в Нацполіції.

Подія сталася 28 листопада 2020 року в місті Марганці. Як з’ясували правоохоронці, жінка залишила двох  дітей чотирьох та одного року одних у квартирі, включила електрообігрівач, зачинила двері на ключ і пішла вживати алкогольні напої. Через несправну проводку сталася пожежа, в результаті якої діти загинули.

Слідчим за погодженням з прокурором їй вручили повідомлення про підозру за ст. 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання батьками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки). Після оголошення підозри у скоєнні злочину, 38-річна жінка стала переховуватись від слідства.

З’ясувалося, вона і раніше перебувала на обліках поліції, притягалась до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та була позбавлена батьківських прав щодо старших дітей.

Поліцейські розшукали жінку у Києві та затримали її. Сьогодні її взяли під варту в залі суду без права внесення застави.