На Дніпропетровщині троє жінок видали фіктивних кредитів на мільйон гривень

На Дніпропетровщині троє жінок видали фіктивних кредитів на мільйон гривень

Жінки працювали кредитними менеджерами фінансової компанії та оформлювали фіктивні кредити на громадян. За скоєне їм загрожує до 12-ти років ув’язнення, повідомляють в Нацполіції.

Фінансовими аферами займалися троє мешканок Кривого Рогу віком 25-28 років. Жінки працювали кредитними менеджерами фінансової компанії. Зловмисниці оформлювали повторні кредити на клієнтів фінансової компанії, які раніше користувалися її послугами та вже знаходились у базах установи.

В подальшому, маючи доступ до програмного комплексу, завантажували особисті документи потерпілих. Далі підробляли їх підпис на кредитному договорі. Потім вносили договір до бази фінансової компанії та отримували гроші замість потерпілих.

Від дій зловмисниць постраждало 65 осіб. Сума завданих збитків становить понад мільйон гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує до 12-ти років ув’язнення з конфіскацією майна. Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт відносно учасників організованої групи скеровано до суду.