Навчитись битись на шаблях пропонують мешканцям Кам’янського

Навчитись битись на шаблях пропонують мешканцям Кам’янського

Дводенний семінар з фехтування на шаблях відбудеться в Кам’янському 25-26 вересня. Організатори – Національна федерація хортинг фехтування України.

Автор: Валентин Фіголь.

Хортинг фехтування – це відгалуження хортингу, сучасного виду єдиноборств, що розвивається в Україні останні років 15. Хортинг як різновид бойового мистецтва та Федерація хортингу України завдячують своїм народженням нашому земляку, відомому спортсмену Едуарду Єременко.

Семінар в Кам’янському проводиться з метою популяризації фехтування в Україні, розповів Роман Фалеєв, очільник національної федерації хортинг фехтування. «В Кам’янському вельми потужній бійцівський потенціал!» – пояснив він вибір місця проведення заходу. Р. Фалеєв теж колись мешкав у нашому місті, тут займався єдиноборствами.

Хортинг фехтувальники тренуються битися на шаблях. Бійці вбираються в спеціальні обладунки, щоб лупцювати одне одного в повну силу.

Семінар розрахований на бійців з різним досвідом фехтування. Комусь просто цікаво чи корисно для особистого розвитку, а хтось захоче розвивати далі хортинг-фехтування, зауважив пан Роман.

Захід відбудеться в будівлі ДЮСШ №1 на лівобережжі Кам’янського, вул. Воїнів-афганців, 7, в залі айкідо.

«Підтримуємо розвиток самобутніх видів бойових мистецтв, – прокоментував участь у семінарі Валерій Зінченко, тренер з айкідо, керівник спортклубу «Кімусубі». – Запрошуємо представників всіх видів єдиноборств спробувати нову практику!»

Участь у семінарі є безкоштовною, але за попередньою заявкою. Деталі у заявці: https://forms.gle/JCv5vbHhsDjWrV2Y7