Тренер з Кам’янського запрошений на міжнародний семінар – розвивати традиційне карате

Тренер з Кам’янського запрошений на міжнародний семінар – розвивати традиційне карате

Тренер з Кам’янського Дмитро Кузнєцов запрошений на міжнародний семінар Асоціації традиційного карате – налагоджувати зв’язки між організаціями в різних країнах світу для розвитку традиційного карате.

 

Міжнародний семінар під керівництвом технічного директора Міжнародної асоціації традиційного карате – ITKF, Хусто Гомеса (7 дан) в японському центрі бойових мистецтв Додзьо Стара Весь проводиться з 7 по 20 вересня.

В семінарі, на запрошення організаторів, взяв участь офіційний представник ITKF в Україні президент Асоціації Традиційного Карате України, сенсей Дмитро Кузнєцов. Він та генеральний секретар АТКУ Сергій Лащенко представляли Україну на цім міжнароднім семінарі.

Тренер з Кам’янського запрошений на міжнародний семінар - розвивати традиційне карате - ФОТО

«Були обговорені можливості співпраці між Польщею та Україною з традиційного карате з метою популяризації традиційного карате в світі, – коментує свою участь в семінарі Д. Кузнєцов. – Наразі АТКУ ще доволі нова організація в Україні. Але, завдяки міцному корінню в вигляді світової організації ITKF, вона потрохи займає своє місце на арені світового традиційного карате, прагнучи об’єднання організацій для ефективного розвитку».