«Бітломанія» та майстер-клас стрільби з лука в лівобережному парку Кам’янського

«Бітломанія» та майстер-клас стрільби з лука в лівобережному парку Кам’янського

Рок-фестиваль «Бітломанія» відбувся в лівобережному парку Кам’янскього 18-19 вересня. В перервах між виступами музикантів гості парку могли повчитись стріляти з традиційного лука у майстрів Кам’янського клубу «Скіф».

Автор: Валентин Фіголь.

Дводенний рок-фестиваль «Бітломанія» в лівобережному парку Кам’янського став однією з прикрас святкування Дня міста Кам’янського.

Це вже другий фестиваль з такою назвою в нашому місті – перший був влітку 1989 року на стадіоні «Буревісник».

За два дні фестивалю на естраді лівобережного парку, який саме вчора відкрився після оновлення, виступили два десятки колективів з різних міст України. Грали переважно рок: авторські пісні, кавер-версії відомих хітів, а також музичні композиції незабутніх «Бітлз».

В той же час неподалік естради розташувались стрільці з традиційного (не спортивного) лука – Кам’янський клуб «Скіф». Вони навчали охочих стріляти в мішень.

Охочих виявилось багато – дорослих та дітей. «Стрільба з лука вельми корисна для постави, а також для нервів, як медитація», – зауважила психолог Вікторія Лобенок, яка зізналась у потягу до цього заняття.

«Бітломанія» та майстер-клас стрільби з лука в лівобережному парку Кам’янського - ФОТО

Клуб «Скіф» проводить тренування на базі стадіону «Буревісник» на Дніпробуді, розклад уточнюється, розповіли стрільці. Клуб існує вже 3 роки, члени клубу беруть участь у змаганнях традиційних лучників.