Ціни на овочі будуть високі, особливо взимку, прогнозують фермери Дінпропетровщини

Ціни на овочі будуть високі, особливо взимку, прогнозують фермери Дінпропетровщини

Овочів цьогоріч буде зібрано менше, тому ціни на них будуть високі, особливо під кінець зими і навесні наступного року, прогнозують фермери з різних ОТГ Дніпропетровщини.

Автор: Валентин Фіголь.

Селяни Дніпропетровщини вже підбивають перші підсумки збору врожаю овочевих культур – передусім, так званого «борщового набору» (капуста, буряк, цибуля, картопля, морква).

Овочів фермери цьогоріч збирають менше, ніж у 2020 році. Виключення – картопля, яку багато хто посадив більше, ніж торік. Власне, менше овочів в цьому році буде саме через те, що фермери більше садовили картоплі і менше – інших культур.

Існує певна інерція ринку продуктів рослинництва, розповідають гуртові торговці овочами. Якщо торік на ринку було забагато моркви, і ціна на неї була низька – наступного року дехто з фермерів сіє менше моркви, щоб знову не пропала… Якщо так зроблять стихійно багато фермерів – загальний врожай моркви впаде, зате ціна виросте.

Отже, овочів в Україні в цьому році буде менше, прогнозують виробники. Відповідно, ціни на них будуть вищими за торішні і ті, які маємо сьогодні.

В Україні сьогодні існує проблема нестачі власних овочів у кінці зими – навесні наступного року. Не вистачає складів, пояснюють фермери. Від нестачі місць для зберігання овочів страждають, передусім, малі та середні виробники: власний склад – недешеве задоволення, а на чужому теж зберігатимуть не задарма… Тому багато хто намагається продати врожай просто з поля. Це знижує ціну товару – але й витрати виробника також менші.

Ці витрати виробника теж впливають на ціну «борщового набору», пояснюють фермери.

«Несприятлива економічна ситуація: ціни на енергоносії ростуть, люди бояться вкладати в модернізацію, будувати нові виробництва», – зазначає Вадим, «фермер середньої руки» (такими в Україні вважають власників від сотні до тисячі гектарів землі) з Кам’янського району.

«Навесні у багатьох не вистачало грошей на посівну – от менше і посіяли, – додає Андрій, його колега з Петриківського району. – Ось ще побачимо, яка буде ціна на карбамід! А за добривами і хімія підтягнеться з цінами…»

Ще один фактор, який впливає на хід збирання врожаю – брак сезонної робочої сили. Людей, бажаючих за 500 гривень цілий день працювати в полі, сьогодні не вистачає. А на кожні 500 гривень заробітку фермер має ще сплатити 250 гривень податків та зборів. Цей фактор теж закладається в собівартість «борщового набору», визнають фермери.