Проєкти Центру молодіжних ініціатив увійшли до каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні

Проєкти Центру молодіжних ініціатив увійшли до каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні

1 грудня у Києві відбувся традиційний V Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, на якому щорічно відзначають найбільші досягнення в молодіжній сфері та нагороджують переможців Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні. 

Цьогоріч два проєкти Центру молодіжних ініціатив були відмічені та увійшли до друкованої та електронної версії «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2021», а саме: Програма особистісного та професійного розвитку «Лідери змін» та Міський молодіжний фестиваль «ART FEST».

Програма особистісного та професійного розвитку «Лідери змін», яка складалася з теоретичного та практичного блоку, який полягав у безпосередньому спілкуванні молоді з представниками влади (зустрічі з місцевими депутатами, представниками підприємств, управлінь та служб міста). Учасниками стали 20 кам’янчан віком від 15 до 34 років, якими було розроблено та презентовано молодіжні проєкти, спрямовані на розвиток та підтримку молодіжних ініціатив.

Міський молодіжний фестиваль «ART FEST» був присвячений святкуванню 30-ти річчя Незалежності України та згуртував навколо себе танцювальні колективи, художників, фотографів та іншу творчу молодь міста. Організацією його проведення на всіх етапах здійснювала молодь.

Також у топ-10 кращих молодіжних практик України увійшла практика «Опитування потреб молоді Дніпропетровщини 2021», у реалізації якої також приймали активну участь волонтери Центру молодіжних ініціатив.