У Кам’янській школі №25 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО/ООС

У Кам’янській школі №25 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО/ООС

У День Збройних Сил України в Кам’янському відбулася низка заходів за участю Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

На базі загальноосвітньої школи №25 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого учасника АТО/ООС Олега В’ячеславовича Павлюка. Вшанувати пам’ять героя прийшли представники громадської організації «Патріот-2015», члени сімей загиблих, педагогічний колектив та учні школи.

У Кам'янській школі №25 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО/ООС - ФОТО

Андрій Білоусов висловив співчуття та вдячність мамі загиблого Тамарі Іванівні Павлюк.

«Тисячі українців щодня захищали та продовжують захищати нашу країну, стоять на сторожі територіальної цілісності та незалежності України. На жаль, війна забирає найкращих. Десятки кам’янчан не повернулися додому живими, серед них Олег Павлюк. Молодий хлопець, який із честю виконував свій обов’язок та героїчно загинув у лютому 2015 року в бою поблизу Дебальцевого. Для нас його вчинок назавжди залишиться яскравим прикладом патріотизму та мужності», – сказав міський голова.

Також Андрій Білоусов вручив нагороди вчителям та переможцям військово-патріотичного конкурсу серед учнів 11-х класів. Спортивні змагання провели до 30-ї річниці Збройних Сил України.

У Кам'янській школі №25 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО/ООС - ФОТО У Кам'янській школі №25 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО/ООС - ФОТО  З нагоди святкування міський голова Андрій Білоусов відвідав Кам’янський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (колишня назва – міський військкомат). Після невеликої екскурсії по будівлі мер вручив військовому комісару Євгену Хамазі ноутбук, необхідний для впровадження нового виду зв’язку між районним та обласним центрами.

У Кам'янській школі №25 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО/ООС - ФОТО У Кам'янській школі №25 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО/ООС - ФОТО

Обласний військовий комісар територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області Анатолій Пікало подякував Андрію Білоусову за сприяння Збройним Силам України та розвиток міського центру.

«Завдяки міському голові у будівлі виконано ремонт та облаштування вхідної групи з приймальною зоною. У майбутньому плануємо облаштувати пункт управління та мобілізації людських і транспортних ресурсів на території відповідальності району», – сказав Анатолій Пікало.