На Полтавщині затримали підозрюваного у вбивстві, яке сталося на Дніпропетровщині

На Полтавщині затримали підозрюваного у вбивстві, яке сталося на Дніпропетровщині

Поліцейські Полтавщини затримали підозрюваного, який, ймовірно, причетний до вбивства чоловіка в Дніпропетровській області.  

Про вчинення особливо тяжкого злочину поліцію Полтавщини повідомили колеги із сусідньої  Дніпропетровської області. Зокрема, у повідомленні йшлося, що в с. Тарасівка, Кам’янського району, Дніпропетровської області, близько 13:00,  невідомий чоловік убив із вогнепальної зброї місцевого мешканця, 1982 року народження.

Отримавши орієнтування, поліцейські Полтавщини виявили підозрілий транспортний засіб, в якому пересувався ймовірний злочинець, на території Глобинського району. У ході проведення спецоперації, оперативники карного розшуку Полтавщини, спільно із спецпризначенцями ГУНП та патрульної поліції,  фігуранта затримали.  На часі вирішується питання щодо передачі правопорушника поліцейським Дніпропетровщини для проведення подальших оперативно-розшукових та слідчих дій.

Начальник поліції Полтавщини, Євген Рогачов, зазначив, що вдячний підлеглим за професіоналізм, проявлений під час затримання особливо небезпечного злочинця.

“Адже саме завдяки їх пильності особа, яка вчинила особливо тяжкий злочин, нестиме юридичну відповідальність у відповідності до чинного законодавства”, – підкреслив Рогачов.