Міський голова здійснив об’їзд міста на предмет прибирання листя

Міський голова здійснив об’їзд міста на предмет прибирання листя

14 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий об’їзд міста на предмет прибирання опалого листя. У об’їзді з міським головою взяли участь його заступники, керівники комунальних служб та підприємств.

Під час тригодинної поїздки міський голова об’їхав практично всі райони Кам’янського: центр, Соцмісто, «БАМ», Лівий берег, Дніпробуд, Черемушки, містечко ДДРЕС, інші житлові масиви та окраїни.

Роботи з прибирання та вивезення опалого листя ведуться у різних частинах міста. Залучено необхідну кількість робітників та спецтехніки.

«На сьогодні прибрано 90% території міста – вулиці, дороги, двори. Я дав доручення підлеглим, щоб до 31 грудня ці роботи були завершені в повному обсязі, і з приходом весни наше місто було чистим та впорядкованим», – сказав Андрій Білоусов.

Також під час об’їзду міський голова проконтролював роботи із капітального ремонту кіноконцертного залу «Мир». Облаштування фасаду будівлі та повне переоснащення глядацького залу ведеться активно, і до Нового року роботи планується завершити.

Міський голова здійснив об'їзд міста на предмет прибирання листя - ФОТО Міський голова здійснив об'їзд міста на предмет прибирання листя - ФОТО Міський голова здійснив об'їзд міста на предмет прибирання листя - ФОТО