Нардеп від Кам’янського Ганна Лічман вважає, що фіскалізація  – це правильно

Нардеп від Кам’янського Ганна Лічман вважає, що фіскалізація – це правильно

Фіскалізація в Україні – це правильно, бо захищає інтереси всіх громадян, а не лише підприємців. Про це заявила народний депутат від Кам’янського Ганна Лічман на своїй сторінці в фб.

Автор: Валентин Фіголь.

«…Ми у парламенті розглядаємо фіскалізацію як неодмінний і незворотний процес, що відбувається в усіх цивілізованих країнах світу», – заявила Ганна Лічман, коментуючи невдоволення виборців-підприємців її позицією щодо введення тотальної реєстрації розрахункових операцій з нового року.

Нардеп від Кам’янського Ганна Лічман вважає, що фіскалізація – це правильно - ФОТО

Нагадаємо, пані Лічман не підписала законодавчу ініціативу про відтермінування фіскалізації на рік, як того вимагали підприємці. Як розповіли делегати з Кам’янського, нардеп проігнорувала їхні спроби отримати підтримку під час грудневих акцій протесту в Києві.

Нардеп від Кам’янського Ганна Лічман вважає, що фіскалізація – це правильно - ФОТО«Хочу нагадати, що я та мої колеги – НАРОДНІ депутати України. А отже, за визначенням маємо враховувати не лише інтереси бізнесу, а насамперед інтереси суспільства загалом – акцентувала народний депутат Лічман. – . Життя пенсіонерів, вчителів, медиків, інших бюджетників, робота державних інституцій напряму залежать від стану дохідної частини бюджету, Пенсійного фонду і від платіжної дисципліни юридичних осіб – платників податків».

 

Якщо, зауважила пані Лічман, бізнес не платитиме податків, то мільйони людей – наших співгромадян – опиняться у скруті. А цього вона як народний депутат не може допустити. Наголостивши, що «запорука добробуту будь-якої нації та соціальної стабільності в країні – це солідарність усіх верств населення», парламентарій закликала підприємців підтримати бідніших земляків: «Багатші та сильніші мають підтримувати слабших і бідніших».

Запровадження фіскалізації, на переконання Г. Лічман, допоможе уникнути ухиляння від податків — отже, сприятиме наповненню бюджету на утримання шкіл з учителями, лікарень з лікарями тощо.

Крім того, як вважає народна обранка, фіскалізація стане захисним механізмом від контрабанди. «Адже і вам, шановні підприємці, часто важко і навіть неможливо конкурувати із контрабандним товаром, який потрапив на український ринок без оподаткування чи вироблений у тіньовому секторі економіки», – нагадала вона виборцям. Отже, фіскалізація корисна і для бізнесу.

До того ж, тотальна реєстрація розрахунків, заявила пані Лічман – це важливий елемент захисту прав споживачів: «Фіскальний чек, а не «чесне слово продавця», стануть запорукою того, що людині продали якісний товар». Якщо ж цей товар виявився неякісним, то фіскальний чек дозволить його безперешкодно замінити чи повернути за нього гроші. «Тож пам’ятаймо, що кожен із нас — десятків мільйонів українців — споживач», – наголосила парламентарка, додавши, що фіскалізація захищає інтереси усіх громадян.

Нардеп від Кам’янського Ганна Лічман вважає, що фіскалізація – це правильно - ФОТО

Пані депутат заявила, що відкрита до діалогу з бізнесом. Але «мітинги на площах і транспаранти — не кращий спосіб знайти порозуміння». Тому  «конструктивні пропозиції, які врахують інтереси всіх, чиє життя та діяльність залежать від бюджету», Г. Лічман запросила викладати їх письмово та цивілізовано обговорювати.

До цієї заяви народного депутата, ще перед акціями протесту в Києві та Кам’янському, підприємці з Кам’янського повідомляли, що надсилали народному депутату Лічман пропозиції щодо фіскалізації в письмовому вигляді, але не отримали жодної реакції.