Остання в 2021 році сесія міськради Кам’янського затвердить більше сотні рішень

Остання в 2021 році сесія міськради Кам’янського затвердить більше сотні рішень

115 планових проектів рішень в порядку денному останньої в цьому році сесії міськради Кам’янського, яка відбувається 22 грудня.

 

О 10 ранку почалась сесія міськради Кам’янського. Сесію можна назвати «програмно-прогнозною»: міськрада затверджує низку Програм розвитку, міський бюджет на 2021 рік, вносить зміни до статутів комунальних установ тощо.

Найперше, сесія має затвердити бюджет Кам’янського на 2022 рік. Напередодні цей бюджет було затверджено міськвиконкомом.

Найбільше серед сотні питань порядку денного грудневої сесії – затвердження міських Програм розвитку та підтримки та Програм окремих комунальних підприємств та установ. Наприклад, є Програма економічного та соціального розвитку міста, і Програма по проведенню технічної інвентаризації об’єктів комунальної власності Кам’янської міської територіальної громади, Програма розвитку земельних відносин Кам’янської міської територіальної громади на 2022–2023 роки, Програма розвитку житлового фонду Кам’янського тощо. А також – Програми розвитку КП «Екосервіс», комунальних підприємств – надавачів послуг опалення та інші аналогічні Програми, які передбачають фінансування цих підприємств з міського бюджету.

В порядку денному є низка рішень щодо оптимізації медичних, спортивних та навчальних закладів – зміни до статутних документів, акти передавання майна тощо.

Також коригується формат деяких підрозділів міського самоврядування – затверджуються оновлені положення про ці підрозділи.

Заплановані рішення про приймання, передавання та списання комунального майна.

Також є рішення щодо кредитів, які раніше брало міське самоврядування Кам’янського з різних джерел.