Програму інформатизації Кам’янського району готує районна влада

Програму інформатизації Кам’янського району готує районна влада

Проект Програми інформатизації Кам’янського району готують фахівці Кам’янської районної державної адміністрації на розгляд районної ради. Програма має нівелювати різницю між містом та селом в царині електронного урядування та цифрової демократії, зазначають автори документа.

Автор: Валентин Фіголь.

Програму інформатизації Кам’янського району на 2022-23 роки слід розглядати як елемент регіональної Програми «Електронна Дніпропетровська область», розповіла Ксенія Шулєшова, головний спеціаліст відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Кам’янської райдержадміністрації.

Проект районної Програми було презентовано на черговій колегії РДА минулого тижня.

Програму інформатизації Кам’янського району готує районна влада - ФОТО

«Мета Програми – розвиток цифрових технологій самоврядування та інструментів цифрової демократії, а також просування цифрових технологій в життя сільських громад», – пояснила К. Шулєшова. Програма має нівелювати різницю в розповсюдженні цифрових технологій між містом та селом.

Програма передбачає проведення в сільській місцевості якісного інтернету, розвиток системи ЦНАПів, підвищення рівня цифрової грамотності посадовців, тощо. Деякі кроки в цьому напрямку вже зроблено: днями широкосмуговий інтернет було включено в П’ятихатській територіальній громаді. «Плануємо перехід від паперового до електронного обігу документів», – додала пані Ксенія.

Реалізація Програми цифровізації району буде відбуватись за кошти державної субвенції, яку обіцяє Мінцифри України, акцентувала посадовець.

Після опрацювання в райдержадміністрації Програму інформатизації Кам’янського району буде передано на розгляд Кам’янської районної ради, яка має затвердити документ.