У Кам’янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію

У Кам’янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію

У Кам’янській дитячо-юнацькій спортивній школі №4 відкрили експозицію «Займайся спортом – будь кращим». Проєкт реалізовано у рамках Конкурсу «Бюджет участі».

У холі спортшколи розмістили тематичні інформаційні банери із фотографіями різних видів спорту. У спеціальних вітринних шафах виставлені нагороди видатних спортсменів школи, міста та України. У центрі музейної експозиції – великий екран із демонстраційними роликами на тему спорту та новини спортивно-фізкультурного життя міста.

У Кам'янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію - ФОТО У Кам'янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію - ФОТО У Кам'янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію - ФОТО У Кам'янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію - ФОТО У Кам'янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію - ФОТО У Кам'янській ДЮСШ №4 відкрили спортивну експозицію - ФОТО

Урочисто відкрили експозицію міський голова Кам’янського Андрій Білоусов та директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа.

«Я вітаю тренерів та спортсменів з відкриттям музею, який дуже важливий для популяризації спорту у нашому місті. Декілька років тому, в рамках «Бюджету участі», ми вже відкривали у вас оновлений методичний кабінет, оснащений необхідною технікою. Сьогодні відкриваємо цей музей. Вам справді є чим пишатися. Дякую всім, хто голосував за проєкт та підтримав створення експозиції», – сказав Андрій Білоусов.

Основна мета експозиції – познайомити мешканців із досягненнями наших спортсменів, мотивувати їх займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.

«Ми неодноразово брали участь у Конкурсі «Бюджет участі» та вдячні Андрію Леонідовичу Білоусову за те, що у місті створено таку програму. Це наша візитівка. Тут зібрані досягнення найкращих тренерів та спортсменів. Ця експозиція чудово мотивуватиме вихованців, які тільки починають займатися спортом. На всіх етапах підготовки проєкту нас підтримували фахівці департаменту економічного розвитку і управління молоді та спорту. Ми вдячні за сприяння та запрошуємо кам’янчан стати частиною нашої дружної спортивної команди», – сказав Олександр Кірпа.