На Дніпропетровщині працюють місцеві пожежні громади

На Дніпропетровщині працюють місцеві пожежні громади

На Дніпропетровщини діє 20 місцевих пожежних команд. Вони створені у 19 громадах області. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Місцеві пожежні команди покликані захищати мешканців області від надзвичайних ситуацій. Вони доповнюють роботу державних пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС та допомагають гасити пожежі у селах та селищах.  Особливо це важливо для віддалених населених пунктів. Адже у боротьбі з вогнем саме швидкість та оперативність нерідко відіграють вирішальну роль», – сказала в.о начальника управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Тетяна Куряченко. 

У Дніпровському районі діють 5 місцевих пожежних команд, Павлоградському – 4, Кам’янському та Криворізькому – по 3, Нікопольському і Новомосковському – по 2, Синельниківському – 1.

Зокрема, цьогоріч місцеву пожежну команду створили у Магдалинівській громаді Новомосковського району. У її складі – 12 співробітників.  Для них планують організувати підготовку на базі Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС Дніпропетровщини.

Нині пожежну команду створюють у Новоолександрівській громаді.