Перевищення швидкості руху — одна з найпоширеніших причин ДТП на Дніпропетровщині

Перевищення швидкості руху — одна з найпоширеніших причин ДТП на Дніпропетровщині

Однією з найпоширеніших причин автотрощ на Дніпропетровщині поліцейські називають перевищення швидкості. Тож патрульні постійно слідкують за дотриманням швидкісного режиму на дорогах міста.
Як повідомили в патрульній поліції області, за перевищення швидкості водіями більш як на 20 км/год патрульні склали понад 16 730 постанов. Кермувальники отримали штрафи на загальну суму понад 5,5 мільйонів гривень.
За перевищення швидкості більш як на 50 км/год поліцейські склали 2137 адміністративних матеріалів. Водії отримали штрафів на суму понад 3,6 мільйона гривень.
Поліцейські нагадують:
– У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год, а у житлових і пішохідних зонах — до 20 км/год;
– Поза населеними пунктами транспортним засобам дозволяється рухатись зі швидкістю до 90 км/год, на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більш як 110 км/год. На автомагістралях максимально дозволена швидкість руху до 130 км/год.
– Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно ним керувати.