Група Метінвест представила нову назву підприємства в Кам’янському

Група Метінвест представила нову назву підприємства в Кам’янському

Група Метінвест оголосила про нову назву підприємства в Кам’янському – ПРАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ». До нього входять підрозділи металургійного і коксохімічного виробництва (раніше Дніпровський коксохімічний завод).

У металургійному підрозділі ПРАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» функціонують чотири основні виробничі цехи: агломераційний, доменний, конвертерний і прокатний. У коксохімічному – п’ять основних цехів: вуглепідготовчий, смолопереробний, коксовий, цех уловлювання хімічних продуктів коксування і цех сіркоочищення. На підприємстві працюють понад 9 000 чоловік.

Група Метінвест представила нову назву підприємства в Кам’янському - ФОТО

Підприємство поставляє продукцію на внутрішній ринок України і до країн Європи, Близького Сходу, Північної і Південної Америки. Серед основних видів продукції – безперервнолита і трубна заготівки, фасонний і сортовий прокат, доменний кокс, смоли.

Підприємство очолює Дмитро Липпа, раніше генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу. В компанії Метінвест працює з 2007 року.

Нагадаємо, 26 липня Дніпровський коксохімічний завод, що входить у Метінвест, міжнародну вертикально інтегровану групу металургійних і гірничодобувних компаній, став переможцем торгів з продажу єдиного майнового комплексу Дніпровського металургійного комбінату. Аукціон відбувся у рамках справи про банкрутство ДМК.