Суд по ліцензії ТОВ «Рокобан» відкладено до квітня, повідомляють активісти Кам’янського

Суд по ліцензії ТОВ «Рокобан» відкладено до квітня, повідомляють активісти Кам’янського

16 лютого Третій Апеляційний адміністративний суд розглядав апеляційну скаргу Міндовкілля та ТОВ «Рокобан» на рішення суду першої інстанції, яким було визнано незаконною ліцензію на провадження діяльності з поводження із небезпечними відходами, видану «Рокобану». Подальший розгляд справи відкладено до квітня.

Автор: Валентин Фіголь.

Про перебіг розгляду розповіла член ініціативної групи громади Кам’янського Тетяна Василенко.

Провадження в цій справі було восени минулого року призупинено Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду до набрання законної сили рішенням у справі щодо оскарження висновку з ОВД, виданого Міндовілля ТОВ «Рокобан».

На засіданні 16 лютого були присутні по відеконференції представник Міндовкілля та юрист ГО «Довкілля-Право-Людина» Ольга Мелень-Забрамна, яка захищає інтереси громади Кам’янського.  Очно були присутні Т. Василенко та представник Дніпропетровської прокуратури, представника Позивача – міськради Кам’янського, в засіданні не було. Був відсутній і представник «Рокобану».

Засідання відбулося, але безрезультатно. Винесення рішення було перенесено на 5 квітня через клопотання «Рокобану», подане заздалегідь.

«Даному ТОВ вигідна ситуація, коли ще не вступили в силу рішення судів щодо скасування ліцензії на поводження з небезпечними відходами, – прокоментувала паузу  О. Мелень-Забрамна. – Адже останні місяці підприємство активно бере участь в тендерах і надає послуги з оброблення небезпечних відходів! Де опиняються ті відходи, які ТОВ “Рокобан” отримує від клієнтів, нам залишається лише здогадуватися (а це ртутьвмісні відходи, медичні відходи, акумулятори тощо). Адже промисловий майданчик ТОВ в Кам’янському так і не запущено!»