Новий тариф на поводження з побутовими відходами в Кам’янському затвердить міськвиконком

Новий тариф на поводження з побутовими відходами в Кам’янському затвердить міськвиконком

Новий тариф на послуги вивезення та знешкодження твердих побутових та великогабаритних відходів в Кам’янському пропонують затвердити міськвиконкому на засіданні 21 лютого.

Автор: Валентин Фіголь.

Проект рішення про нову ціну послуг з поводження з побутовими відходами підготовлений департаментом економічного розвитку Кам’янської міськради. Новий тариф розроблений за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕККО-Сіті». В структурі тарифів вказано, що за рік підприємство вивозить від населення 351 тисячу кубометрів побутових відходів і 35,2 тисяч кубометрів великогабаритних відходів.

Розробники проекту рішення пропонують установити Товариству з обмеженою відповідальністю «ЕККО-Сіті» для населення:

Тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів з контейнерів, що належать споживачам, у розмірі 149,10 грн/м3 (з ПДВ).

Тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів з контейнерів, що належать виконавцю послуг, у розмірі 152,14 грн/м3 (з ПДВ).

Тариф на послуги з вивезення великогабаритних відходів, у розмірі 416,05 грн/м3 (з ПДВ).

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів та знешкодження):

  • з контейнерів, що належать споживачам, у розмірі 158,18 грн/м3 (з ПДВ).
  • з контейнерів, що належать виконавцю послуг, у розмірі 161,22 грн/м3
    (з ПДВ)

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення великогабаритних відходів та знешкодження) у розмірі 425,13 грн/м3 (з ПДВ).

В даному випадку під знешкодженням відходів слід розуміти розміщення їх на міському звалищі, за що перевізник платить комунальному підприємству «Комунальник», яке опікується звалищем.

Заплановані тарифі більші від діючих на 50-55%, а тариф на вивезення та знешкодження великогабаритного сміття – майже вдвічі.

Тарифи, встановлені цим рішенням, застосовуються за договорами про надання населенню послуг з поводження з побутовими відходами.

Це рішення та тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами набувають чинності з 01.03.2022.