Положення про премію для молодих лідерів затвердив міськвиконком Кам’янського

Положення про премію для молодих лідерів затвердив міськвиконком Кам’янського

Положення про міську премію «Молодіжний лідер Кам’янської міської територіальної громади» затвердив міськвиконком на засіданні 21 лютого.

Автор: Валентин Фіголь.

«З метою громадянського, національно-патріотичного та творчого виховання молоді, залучення молоді до соціально-політичних, економічних перетворень, підтримки обдарованої молоді Кам’янської міської територіальної громади, створення умов для її творчого зростання», – так мотивували створення документу розробники Положення – фахівці міського управління молоді та спорту Кам’янської міськради. Премія буде вручатись до Дня молоді особам віком від 14 до 35 років (включно), пояснив Едуард Коряк, начальник управління.

Премія «Молодіжний лідер Кам’янської міської територіальної громади» (далі – Премія) присуджується молоді за особисті досягнення протягом року у суспільно-економічному, культурному розвитку Кам’янської міської територіальної громади та утвердження авторитету громади  на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Премія присуджується за номінаціями:

  1. Номінація «Творчі досягнення»: здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на обласних (регіональних), всеукраїнських конкурсах та інших культурно-мистецьких змаганнях, вагомий особистий внесок у розвиток народної творчості, збереження та популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва, традиційної культури українського народу.
  2. Номінація «Спортивні досягнення»: високий спортивний результат (встановлення рекорду) або призові місця на чемпіонатах області, України, Європи та світу.
  3. Номінація «Виробничі досягнення»: значне перевиконання виробничих завдань, високий ступінь їх складності, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку виробництва.
  4. Номінація «Професійні досягнення»: вагомі особисті досягнення у професійній сфері діяльності, визнання результатів на обласному (регіональному), державному та міжнародному рівнях.
  5. Номінація «Наукові досягнення»: визнання наукових та науково-прикладних результатів на обласному (регіональному), державному та міжнародному рівнях.
  6. Номінація «Особиста мужність»: захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, відвага та ініціативні дії, виявлені під час порятунку людини або забезпечення громадського правопорядку.
  7. Номінація «Волонтер»: розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам України та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання волонтерської допомоги з метою підтримки пільгових категорій населення, надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, внутрішньо переміщеним особам тощо.
  8. Номінація «Громадський діяч»: активне залучення молоді до роботи в громадських організаціях, підвищення ефективності їх діяльності, виконання соціально значущих програм і здійснення заходів щодо покращення становища молоді Кам’янської міської територіальної громади.

Інформація про початок збору документів та визначення кандидатів на присудження Премії оприлюднюється на офіційному вебсайті Кам’янської міської ради та засобах масової інформації. Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради забезпечує організацію прийняття документів для присудження Премії.

До участі на призначення Премії не допускається кандидат:

– повторно;

– у випадку призначення йому стипендії, фінансування якої здійснюється за рахунок бюджету Кам’янської міської територіальної громади                                        у попередньому та поточному році;

– якщо його досягнення не сприяють утвердженню авторитету Кам’янської міської територіальної громади;

– якщо він не має громадянства України.

Проведення відбору кандидатів на присудження Премії здійснює комісія, склад якої затверджується розпорядженням міського голови.

Лауреат Премії отримує грошову винагороду та Диплом лауреата. Виплата Премії здійснюється один раз на рік управлінням молоді та спорту міської ради в межах коштів, затверджених в бюджеті Кам’янської міської територіальної громади на відповідний рік на вказані цілі. Розмір нарахованої Премії становить 6500 гривень.