Батальон тероборони Кам’янського району приймає поповнення та волонтерську допомогу

Батальон тероборони Кам’янського району приймає поповнення та волонтерську допомогу

Зранку 25 лютого біля розташування Кам’янського батальйону територіальної оборони – черга з цивільних та посадовців міського самоврядування. Люди записуються до лав батальйону, везуть та несуть волонтерську допомогу, приходять запитати про потреби підрозділу.

Автор: Валентин Фіголь.

Вранці 25 лютого частина бійців батальйону тероборони отримала зброю і роз’їхалась по своїх населених пунктах – виконувати бойові завдання з охорони території.

Підрозділи територіальної оборони, як нагадав командир батальйону Олег Костенко, виконують завдання з охорони об’єктів та території. Також бійці нестимуть службу на блок-постах.

Спорудження блок-постів якраз сьогодні починається в Кам’янському районі. Першим, скоріш за все, буде встановлено блок-пост на Криничанській дорожній розв’язці. Бетонні блоки для спорудження посту надають підприємці з Кам’янського, розповів волонтер Андрій Нестеренко.

Тероборона в Кам’янському потребує волонтерської допомоги - ФОТО

Допомогу підрозділу надають не лише окремі цивільні. Зранку в розташуванні батальйону можна було зустріти посадовців міського самоврядування – директора гуманітарного департаменту Тетяну Оніщенко та директора департаменту екології Богдана Наполова, начальника міськуправління з надзвичайних ситуацій Максима Байдужа.

«Міське самоврядування активно допомагає теробороні, – прокоментував ситуацію М. Байдуж. – Вчора відремонтували систему електропостачання будівлі, де розташувався батальйон…»

На ганку будівлі колишньої ДАІ по вулиці Магнітогорській, 6 – черга з людей, які прийшли записуватись до батальйону. «Ми приймаємо всіх, хто пройде співбесіду зі мною», – зауважив комбат Костенко.

Наразі, за словами комбата, гостра потреба бійців – матраси, спальні мішки та каремати – в будівлі нема де лягти, а персонал перебуває на бойовому чергуванні цілодобово. Також є потреба у засобах особистої гігієни – мило, зубна паста тощо. Не завадять і продукти харчування, які не треба готувати – кухні в розташуванні батальйону немає.