Мешканці Соцміста в Кам’янському дякують комунальникам за відновлення водопостачання

Мешканці Соцміста в Кам’янському дякують комунальникам за відновлення водопостачання

Масштабну аварію на водоводі, яка позбавила на півдня 24 лютого води житлові райони Соцмісто та БАМ в Кам’янському, було ліквідовано пізно ввечері. Вночі споживачі в соцмережах дякували комунальникам за їхню працю.

Автор: Валентин Фіголь.

Про аварію на водопостачальній магістралі, яка подає воду на Соцмісто та БАМ, Кам’янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» повідомило десь опівдні 24 лютого. Було обмежено тиск подачі води на ж/масиви Соцмісто та БАМ. Зважаючи на ситуацію в країні, ситуація викликала неабиякий резонанс.

За неофіційною інформацією, аварія сталась через те, що мешканці житлового масиву, налякані фейком про відключення води з 16 години 24 лютого, значно збільшили розбір води, і довелося збільшувати тиск на водопостачальній магістралі. Старе обладнання не витримало…

Аварія на пікеті 209 (точка, де сходяться кілька гілок магістрального водоводу) виявилась масштабною та складною, розповіли комунальники. Довелось аварійній службі працювати і вдень, і після настання темряви.

Аварію було ліквідовано і водопостачання відновлене пізно ввечері 24 лютого.

Мешканці Соцміста в Кам’янському дякують комунальникам за відновлення водопостачання - ФОТО

А вранці соціальними мережами вже блукала подяка від мешканців району аварійникам за їхню роботу. «Пост вдячності» одразу ж зібрав чимало «лайків» та репостів.

Коли люди дякують іншим за їхню роботу – в них прокидаються кращі риси людяності, кажуть фахівці з людської поведінки.