Виявляти підозрілі мітки на газопроводах закликають газовики мешканців Кам’янського

Виявляти підозрілі мітки на газопроводах закликають газовики мешканців Кам’янського

Фахівці газопостачальних підприємств в Кам’янському і взагалі в Дніпропетровській області обстежують газопроводи, шукаючи підозрілі мітки та позначки. Газовики закликають споживачів до пильності і пропонують повідомляти про такі позначки та підозрілих людей біля газових комунікацій.

 

Фахівці Дніпропетровськгазу зранку 27 лютого по всій області продовжують обстежувати газорозподільні мережі на наявність міток (позначок) на них, на ШГРП (жовті шафи), на газорозподільних пунктах (ГРП). Про це газопостачальники повідомляють у фб.

Позначки можуть бути ворожими мітками, потрібними для наведення ракетних ударів. Також газопроводи можуть цікавити диверсантів, які можуть їх замінувати.

Працівники АТ «Дніпропетровськгаз», нагадують газовики, одягнені у спецодяг підприємства та мають посвідчення працівника. Пересуваються бригади газовиків на брендованих спеціальних автомобілях!

«Будь ласка, не перешкоджайте їх роботі, а за можливості будьте також пильними і у разі виявлення підозрілих предметів чи позначок на газопроводах телефонуйте за номером 102 або 104! – звертаються газопостачальники до споживачів. – Пам’ятайте, що нині головне – уважність, обережність та віра в Збройні сили України!»