ГЕС у Кам’янському, як і всі ГЕС та ГАЕС дніпровського каскаду, працює і охороняється

ГЕС у Кам’янському, як і всі ГЕС та ГАЕС дніпровського каскаду, працює і охороняється

Всі електростанції дніпровського та дністровського каскадів, в тому числі Середньодніпровська ГЕС в Кам’янському, працюють стабільно і охороняються пильно, повідомляє прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго».

Автор: Валентин Фіголь.

«Несемо навантаження, регулюємо частоту і потужність енергосистеми, повідомляють енергетики. – Загальний виробіток по компанії за минулу добу склав 30 млн.кВт годин, що складає 203% від плану».

Укргідроенерго відпрацьовує різні варіанти роботи у воєнний час. Персоналом станцій готується технічна можливість поступового зниження рівнів води Київського та Канівського водосховищ до нижньої узгодженої відмітки для убезпечення населення та територій від підтоплень у випадку деструктивних дій агресора на Київській ГЕС. Наразі тут ситуація стабільна.

Каховська ГЕС працює. «Оперативний персонал змінюється щодоби. Інших даних не повідомляємо з міркувань безпеки наших співробітників», зазначає прес-служба.

Оперативний персонал станцій регулярно перевіряє роботу кранів та затворів, охорона станцій патрулює території ГЕС і ГАЕС для недопущення проникнення диверсантів.

Станції компанії забезпечені необхідними фінансовими ресурсами для виконання поточних ремонтів обладнання й виконання усіх запланованих робіт в рамках підготовки до проходження весняного паводку.

Гідроенергетики, які працюють на станціях, і наразі не задіяні в оперативній роботі чи охороні, своїми силами долучилися до виготовлення протитанкових конструкцій, допомагають Збройним силам України та підрозділам територіальної оборони технічними засобами, транспортом, предметами першої необхідності та їжею. Багато гідроенерегетиків особисто долучились до лав тероборони в різних куточках України і допомагають захищати станції та міста.