У Кам`янському триває вдосконалення системи оповіщення

У Кам`янському триває вдосконалення системи оповіщення

У місті продовжується дооснащення систем оповіщення. Сьогодні, 28 лютого, у різних районах із сиренами працювали автовишки.

Також кілька «ревунів» місту передала «Каметсталь». Як повідомили на підприємстві, звукові оповіщувачі С-40 поширюють сигнал на відстань до 1000 метрів залежно від щільності забудови та погодних умов.

Раніше міський голова Андрій Білоусов повідомляв, що міська влада працює над посиленням сигналу повітряної тривоги, який почули не всі кам’янчани. І запропонував також використати альтернативні джерела отримання тривожних сповіщень у Facebook, Instagram, Telegram та на ТОП-радіо 104.4.

Не лише Кам’янське зіштовхнулося із такою проблемою. У Дніпрі також багато хто не почув учорашніх сигналів повітряної тривоги, що підтвердив міський голова Дніпра Борис Філатов. Аналогічна ситуація спостерігалася й у інших містах області. Як повідомив голова облради Микола Лукашук, у всіх містах Дніпропетровщини до сьогоднішнього вечора мають з’явитися канали для оперативного інформування про повітряну тривогу у Telegram та Viber.