На війні загинули троє кам’янчан

На війні загинули троє кам’янчан

Сумну звістку повідомив міський голова Андрій Білоусов: ще три воїна загинули, боронячи Україну від російських загарбників.

24 квітня в боях з російськими окупантами поблизу Авдіївки Донецької області загинув солдат Фраінт Костянтин Анатолійович.
Він народився 22 червня 1982 року. У 1999 році закінчив металургійний коледж, працював в агломератному цеху металургійного комбінату. З перших днів повномасштабної війни став на захист територіальної цілісності України. У нього залишилися син, дружина та мати.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання відбудеться 2 травня о 09-00 за адресою проспект Металургів, 74а, панахида о 10-00 в Свято-Миколаївському соборі. Поховають воїна об 11-00 на кладовищі по вул.Рибальській селища Карнаухівка.

На фронті загинули троє кам'янчан - ФОТО
21 квітня, боронячи Україну від навали російських окупантів, загинув солдат Тесленко Артем Володимирович.
Він народився 30 листопада 1984 року. Закінчив ПТУ №22 та упродовж 2003-2013 років працював у ККЦ металургійного комбінату. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня став на захист суверенітету та територіальної цілісності України. У нього залишилися батьки та сестра.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Панахида відбудеться 2 травня о 13-00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34), поховають воїна о 14-00 на Алеї Слави військового кладовища на Соцмісті.

На фронті загинули троє кам'янчан - ФОТО
22 квітня в боях за вільну і незалежну Україну загинув старший солдат Коваленко Денис Геннадійович.
Він народився 2 січня 1994 року. Працював у ЦРМО металургійного комбінату. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня став на захист Держави від посягань російського агресора. У нього залишилися мати та брат.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання відбудеться 2травня о 12-30 за адресою вул.Айвазовського, 37, панахида о 13-00  в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34), поховають воїна о 14-00 на Алеї Слави військового кладовища на Соцмісті

На фронті загинули троє кам'янчан - ФОТО

“Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів, поділяючи тяжкий біль утрати”, – зазначив Андрій Білоусов.