ЦРУ опублікувало інструкцію для полегшення зв’язку з російськими інформаторами

ЦРУ опублікувало інструкцію для полегшення зв’язку з російськими інформаторами

Російськомовну інструкцію для росіян, які хочуть про щось поінформувати, опублікувало Центральне розвідувальне управління США.

 

З початку війни в Україні все більше росіян намагаються зв’язатися із ЦРУ, повідомили у розвідслужбі газеті The Washington Post. Розвідслужба роз’яснила у соцмережах, як можна безпечно передати їй інформацію.

«Стурбовані росіяни намагаються зв’язатися з ЦРУ, тому управління вирішило надати їм безпечний спосіб це зробити», – повідомив в інтерв’ю газеті 3 травня співробітник розвідслужби на умовах анонімності.

ЦРУ опублікувало в соцмережах інструкції російською мовою для встановлення з ним безпечного віртуального контакту. «Ми наполегливо просимо Вас вжити всіх належних заходів, щоб убезпечити себе. Ваша безпека над усе», – написало управління у Facebook і закликало використовувати для зв’язку з ним браузер TOR або VPN-сервіси, провайдери яких не знаходяться в Росії чи Китаї.

Крім того, ЦРУ порекомендувало не використовувати для зв’язку з ним домашній або службовий комп’ютер, користуватися оновленою версією браузера та режимом приватного перегляду, а після передачі видаляти історію пошуку. При зверненні американська розвідслужба попросила вказувати країну знаходження, повне ім’я та посаду, вид доступу до інформації, що цікавить ЦРУ, і контактні дані.

Тим самим у США сподіваються отримати більше секретних даних від незадоволених людей, які з початку війни намагалися зв’язатися із ЦРУ, зазначили в інтерв’ю The Washington Post неназвані офіційні особи США.