Ляльковий театр з Кам’янського розважає дітей переселенців

Ляльковий театр з Кам’янського розважає дітей переселенців

Зустріч дітей переселенців з мистецтвом організували небайдужі мешканці Кам’янського 7 травня. Малюків розважили виставою лялькового театру, в якій діти самі брали участь.

Автор: Валентин Фіголь.

Візит до гуртожитку, в якому проживає біля сотні переселенців, був організований Ларисою Денісюк, директором Централізованої бібліотечної системи Кам’янського.

«Ми їздимо до цих людей з гуманітарною допомогою та різними активностями – майстер-класами, спектаклями, відвезли чимало книжок», – прокоментувала вона візит.

Цього разу  бібліотечна волонтерська спільнота разом з керівницею театральної студії Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, режисеркою театру ляльок «Рукавичка», Світланою Олейнік, презентували маленькі вистави за допомогою пальчикового театру, показали тростяні ляльки, зіграли виставу “Колобок”.

Діти самі виконували деякі ролі, багато рухалися, танцювали, грали. Всі були задоволені.

На виставу прийшли не всі мешканці гуртожитку, бо деякі тільки приїхали у наше місто.

Також у заході брав участь майстер палітурних справ Генадій Темнишев. «Він нам допомагає проводити майстер-класи з малювання та надає безкоштовні транспортні послуги», – розповіла Тетяна Герасюта, заступник директора бібліосистеми.

Ляльковий театр з Кам’янського розважає дітей переселенців - ФОТО

А волонтер Ігор Корецький, який зі своєю командою часто привозять гуманітарку, цього разу вручив засоби гігієни для дітей.