У Кам’янському розпочався тиждень планування сім’ї

У Кам’янському розпочався тиждень планування сім’ї

З 9 по 15 травня  проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Про це повідомили в Міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту.

Його мета – привернути увагу урядових, громадських організацій, медичних працівників і широких верств населення до вирішення проблем планування сім’ї і репродуктивного здоров’я та подолання негативних тенденцій демографічної ситуації в Україні.

У Кам’янському функціонує Центр планування сім’ї  та репродукції людини, основною функцією якого є проведення низки заходів, направлених на народження запланованих дітей, лікування безпліддя, корекцію станів, що призводять до порушення репродуктивної функції. Постраждалі від сексуального насилля  жінки і дівчата звернувшись до спеціалістів Центру окрім кваліфікованої медичної допомоги можуть також безкоштовно отримати препарати для екстреної контрацепції.

Якщо у Вас виникнуть  питання – Ви завжди зможете отримати консультацію кваліфікованих спеціалістів за адресою: м. Кам’янське, проспект Свободи, 20А, 4 поверх. Запис по телефону: 096 105 38 00.