«Фонд розвитку Кам’янського» зібрав та доставив на Луганщину  спорядження для військових

«Фонд розвитку Кам’янського» зібрав та доставив на Луганщину спорядження для військових

10 травня волонтери «ФОНДУ РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО» доправили на Луганщину партію гуманітарної допомоги для військовослужбовців 115-ї ОМСБ. Підрозділ несе службу та успішно виконує бойові задачі на Сєвєродонецькому напрямку. Про це повідомляє прес-служба ФРК.

Район Сєвєродонецька є однією з найбільш «гарячих» точок в Східній зоні бойових дій. Окупанти постійно не полишають намірів оточити та захопити місто. Саме сюди кам’янські волонтери привезли необхідне спорядження: генератор, «кікімори», розгрузки, наколінники та кепки. А ще – натільну білизну, засоби гігієни та продукти.

Жіноча сотня та волонтерська команда гімназії №11 передали маскувальні сітки, а студенти закладу разом з учнями ЗСШ №25 – малюнки та сувеніри ручної роботи.

«Понад два місяці триває повномасштабна війна росії проти України. Щодня наші бійці руйнують плани ворога. Годі й говорити якими зусиллями це вдається робити. Тому ми робимо все, щоб підтримувати військо. Для цього залучаємо всі можливі контакти, в тому числі закордонні», – розповів волонтер, керівник напрямку постачання «ФОНДУ РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО» Ілля Локтіонов.

До збору вантажу для військовослужбовців долучились також небайдужі кам’янчани, які приносили до Фонду продукти харчування, гігієнічні засоби та медикаменти. А представники молодіжної ради міста сформували добровільний волонтерський корпус Фонду. Хлопці та дівчата збирали продуктові набори у торгівельних центрах, а потім власноруч фасували їх для відправки на фронт.

«Команда «ФОНДУ РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО» продовжує системно підтримувати захисників України, а також тих, хто через війну покинув свої домівки. Вдячний містянам, які долучаються до цієї роботи. А особливо – молоді. Прикро, що їх юність проходить у таких турботах. Але їх відданість – це секрет стійкості та непереможності України», – зазначив директор Фонду Максим Чехута.

Він також подякував очільнику Кам’янського Андрієві Білоусову за сприяння у доставці необхідних вантажів. Зокрема мерія міста забезпечує транспортування гуманітарної допомоги. Особисто Андрій Білоусов неодноразово передавав в розпорядження фонду продукти харчування для військовослужбовців та переселенців.

Довідково. «ФОНД РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО» надає допомогу та підтримує військовослужбовців, бійців територіальної оборони, переселенців та родини, що через війну опинились у складних життєвих умовах.
Існує постійна потреба у продуктах харчування тривалого зберігання та засобах гігієни.
Небайдужі мешканці м. Кам’янське можуть поповнити гуманітарний резерв Фонду за адресою: пр. Шевченка, 14.
Допомогу приймають з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00.
Також діяльність «Фонду розвитку Кам’янського» можна підтримати фінансово (UAH, USD, EUR):
UA653223130000026008000050770
ЄДРПОУ 43107823
Громадська організація “ФОНД РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО”
Призначення платежу: добровільний внесок.