Бізнес переїжджає до Кам’янського і пропонує роботу

Бізнес переїжджає до Кам’янського і пропонує роботу

Бізнес із постраждалих від війни районів переїжджає до Кам’янського району і пропонує роботу місцевим мешканцям та переселенцям.

Автор: Валентин Фіголь.

Державна служба зайнятості допомагає переміщеному бізнесу у пошуку співробітників. Так, днями в Кам’янському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій швачкам, кравцям та закрійникам. В заході взяли участь місцеві безробітні.

Роботу пропонувала Ольга Чаюн, директорка Науково-виробничого підприємства «Укрпожстандарт». Це провідний український виробник та постачальник спеціального захисного одягу для пожежних та рятувальників, засобів індивідуального захисту, аварійно-рятувального та пожежно-технічного обладнання.

Підприємство евакуювалося в Кам’янський район із зони бойових дій. На новому місці компанія розташувалась в одному з промислових цехів в смт. Кринички та вже найближчим часом розпочне роботу в Кам’янському. В місті вже розміщено виробництво, яке вивезли з Луганської області, та змонтовано сучасне устаткування, яке закупили для якісної та комфортної роботи на новому місці.

Усвідомлюючи всю важливість захисту та спорядження пожежних та рятувальників в умовах воєнного стану, підприємство планує швидко відновити повноцінне виробництво, заявила директорка. Роботодавець вже сьогодні створює нові робочі місця, а для якісного укомплектування професійними кадрами співпрацює з державною службою зайнятості.

Бажаючі стати частиною команди НВП «Укрпожстандарт» – звертайтесь до центру зайнятості за направленням на роботу, або телефонуйте 380981743986, 0569554388.