До Дніпропетровщини переїхали п’ять виробничих підприємств

До Дніпропетровщини переїхали п’ять виробничих підприємств

П’ять підприємств у галузі машинобудування перемістили до Дніпропетровщини з інших регіонів. Також сюди переїхали кілька підприємств легкої промисловості. Про це повідомляє “Суспільне”.

Як розповіла начальниця управління регуляторної політики та розвитку підприємництва департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ірина Журавльова, у регіоні багато площ із налагодженими комунікаціями для машинобудування, тож налаштувати виробництво таким підприємствам тут буде простіше.

“Нещодавно ми дізналися про ще одне підприємство у галузі машинобудування, яке переїхало до Дніпра. Тут випускають складне обладнання на замовлення для сільського господарства та гірничої промисловості”, – повідомила Ірина Журавльова.

Усього в Україні перемістилися в інші регіони 510 підприємств, більше половини з них вже відновили свою діяльність. За словами Ірини Журавльової, уряд прописав алгоритми, за якими здійснюється релокація бізнесу.

Зокрема, учасником програми може стати будь-яке підприємство. Для цього необхідно лишити заявку на сайті “Прозоро. Продажі”. Термін розгляду – від 1 до 5 днів, залежно від продукції, яка випускається. Підстав для відмови немає. Після закінчення бойових дій бізнес може залишитися у місці переміщення або ж повернутися до регіону, з якого поїхав.

“Держава підтримує у виборі місця розташування потужностей підприємства у тому чи іншому регіоні, надає допомогу з перевезення виробництва та обладнання, сприяє розселенню працівників та пошуку нових співробітників”, – зазначила Ірина Журавльова.

Також вона повідомила, що у Дніпрі проведуть безкоштовний онлайн-вебінар, під час якого розкажуть про релокацію бізнесу. Захід відбудеться 24 травня о 14:00. Посилання на вебінар доступне на сайті міськради.