У Кам’янському розпочато обговорення та збір пропозицій щодо перейменування вулиць

У Кам’янському розпочато обговорення та збір пропозицій щодо перейменування вулиць

Розпочинається обговорення та збір пропозицій щодо перейменування вулиць, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками з метою вивчення та врахування думки членів територіальної громади в процесі перейменування вулиць.

З 24 травня по 5 червня 2022 року триватиме збір пропозицій щодо нових назв вулиць.
До підготовки переліку вулиць, що потребують перейменування, окрім виконавчих органів міської ради, долучалися краєзнавці та історики.
Консультації проводитимуться на платформі електронної демократії EDEM у відповідності із Порядком проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань в Кам’янській міській територіальній громаді.

Ознайомитись із переліком вулиць можна на сайті Кам’янської міської ради https://kam.gov.ua/pereymenuvannya_vulits_mista. Для того, щоб надати свої пропозиції перейдіть за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/415 або скористайтесь Чат-ботом «Перейменування вулиць Кам’янське» в телеграм http://t.me/pollKamsk_bot. Також пропозицію можна відправити на електронну адресу [email protected]

У своєму зверненні ов’язково зазначайте П.І.Б. автора та адресу проживання.
Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються!

Також, надаючи пропозицію нової назви вулиці необхідно надати обґрунтування саме такої назви, та враховувати загальний перелік усіх вулиць міста, аби уникнути повторення назв. Наприклад, в місті вже є такі вулиці як Маріупольська, Чернігівська, Азовська, Квітів тощо.

Термін збору пропозицій щодо нових назв вулиць до 5 червня 2022 року включно.