Аварія на проспекті Свободи нагадала про проблему паркування в центрі Кам’янського

Аварія на проспекті Свободи нагадала про проблему паркування в центрі Кам’янського

Аварія вдень 26 травня за участю вантажного автомобіля та двох маршруток нагадала про існування проблеми з паркуванням автомобілів в центрі Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Нетипова аварія, про яку вже повідомив «Пльний погляд», сталась вдень 26 травня на проспекті Свободи – там, де на спуску паркуються мікроавтобуси 20-го пасажирського маршруту.

Нагадаємо, вантажний автомобіль їхав проспектом вниз, і раптом в нього відмовили гальма, і він врізався в припарковані біля узбіччя мікроавтобуси. Удар був такої сили, що дві маршрутки було розбито об дерева.

Люди не постраждали.

Поліція встановлює обставини ДТП – зокрема, чого вантажна машина їхала проспектом Свободи…

Аварія на проспекті Свободи нагадала про проблему паркування в центрі Кам’янського - ФОТО

Аварію правоохоронці назвали очікуваною: в цьому місці мікроавтобуси паркуються, зазвичай, «ялинкою», ставлячи машини під кутом – так, що для проїзду проспектом лишається ледве половина дороги. Часто в цьому місці в часи-пік утворюється скупчення автотранспорту.

«Правил дорожнього руху водії припаркованих мікроавтобусів не порушують, – пояснив Дмитро Конельський, начальник міського управління транспортної інфраструктури та зв’язку Кам’янського. – Тому прибрати їх звідти законними методами влада не має права. Ми пробували просити їх по-людськи. На кілька днів вистачало, а потім вони знову повертались…».

Водіїв можна зрозуміти, каже Д. Конельський: місць для паркування на центральних вулицях Кам’янського обмаль, так що вибору – де стояти – особливо немає.

«Щоб вирішити проблему паркування авто на проспекті Свободи, потрібні якісь архітектурні рішення – обладнання місць для паркування десь по сусідству, на суміжних вулицях абощо», – прокоментував ситуацію посадовець.