Випускний 2022 року відбувся у ДЮСШ №4 Кам’янського

Випускний 2022 року відбувся у ДЮСШ №4 Кам’янського

Випускний в дитячо-юнацькій спортивній школі №4 Кам’янського відбувся 26 травня. В цьому році зі спортивної школи випускається 21 вихованець, серед яких:

  • 1 Майстер спорту України зі стрибків на акробатичній доріжці,
  • 12 кандидатів у Майстри спорту України з таких видів: дзюдо, гімнастика художня, естетична групова гімнастика, спортивна акробатика, стрибки на акробатичній доріжці та тхеквондо ВТФ.

Серед випускників ДЮСШ 4 – багаторазові призери Чемпіонатів України з естетичної групової гімнастики, тхеквондо ВТФ, кандидат у збірну команду України зі стрибків на акробатичній доріжці, члени збірної команди області зі спортивної акробатики та дзюдо.

Один з юних спортсменів – стипендіат міського голови Кам’янського зі стрибків на акробатичній доріжці.

«Ми пишаємось вами та вашими спортивними здобутками, ми говоримо слова вдячності вам, вашим батькам та тренерам, всім тим хто допомагав, бажаємо вам успіхів у подальшому житті!» – привітав випускників Олександр Кірпа, директор ДЮСШ.

Привітати випускників, розділити з ними цю радість прийшли почесні гості: секретар Камʹянської міської ради Наталія Ктiтарова та начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Едуард Коряк.