Мешканці Кам’янського хочуть купити земснаряд, щоб рятувати міські водойми

Мешканці Кам’янського хочуть купити земснаряд, щоб рятувати міські водойми

Небайдужі до рідної природи мешканці Кам’янського оголосили, що хочуть купити земснаряд, щоб чистити та рятувати міські водойми. Оголошено збір коштів.

Автор: Валентин Фіголь.

В межах Кам’янського знаходиться кілька водойм – БАМівський ставок, Баглійські ставки, ставок у Водяній балці, ставок біля колишньої медсанчастини ПХЗ, ліво- та правобережні дренажні канали… Більшість цих водойм наразі заростають, замулюються і поступово перетворюються на болота.

Щоб врятувати водойми Кам’янського та повернути їм функції рекреаційних зон для відпочинку, небайдужі мешканці міста прийняли дещо несподіване рішення – скинутись грошима і купити земснаряд.

«Шановні жителі нашого міста! Для створення зони відпочинку, очищення та поглиблення водоймища в Південному районі (БАМівське водоймище), а також водойм в інших районах нашого міста, порятунку від пересихання, – написали активісти в фб. – Після багатьох років спроб врятувати нашу природу, ми дійшли єдиної думки, що без спеціальної техніки та вашої допомоги нам не впоратися».

Активісти ГО «Спільнота небайдужих громадян» днями оголосили початок збору коштів на земснаряд: «Ціна земснаряду – 239 тисяч гривень. Це дуже величезна сума грошей, але якщо кожен мешканець нашого міста допоможе хоч однією гривнею, то нашої мети буде досягнуто».

«Ми подали придбання земснаряду як проект на «бюджет участі», – розповіла Альбіна Савченко, заступник голови ГО «Спільнота небайдужих громадян». – Але цьогоріч через війну проект не може бути реалізовано. Тож ми спробуємо достукатись до небайдужих земляків…».

Земснаряд, пишуть автори ініціативи, буде «постійно знаходитись в місті, а також на безкоштовній основі надаватиметься всім охочим очистити своє водоймище, включаючи намивання пляжів!»

З усіх питань рекомендовано звертатись до активістів за номерами телефонів:

+380634771309

+380634771336