На Дніпропетровщині оштрафували АЗС через завищення цін

На Дніпропетровщині оштрафували АЗС через завищення цін

В Дніпропетровській області перевірено 6 АЗС, у 2 випадках виявлено факт завищення цін на пальне, по одному підприємству винесено рішення щодо застосування штрафних санкцій у розмірі 96,8 тис. грн Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

“Зверніть увагу, що порушення правил ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу, бо навмисне завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, усі суб’єкти господарювання мають неухильно дотримуватися чинного законодавства”, – зазначили в відомстві.

Там зазначили, що у разі ненадання документів Держпродспоживслужбі для перевірки або недопущення посадових осіб на підприємство накладається штраф у розмірі 34,0 тис. грн згідно із законом України «Про ціни і ціноутворення».

“Якщо вам не надають розрахункові документи, відмовляють у вільному виборі засобів розрахунку тощо, надсилайте до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області звернення із зазначенням у ньому інформації про найменування (ТОВ – юридичної особи, ФОП) та місце розташування суб’єкта господарювання з наданням копій чеків (за наявності) на електронну адресу [email protected] або заповніть форму за посиланням https://cutt.ly/uH0Vsk5“, – повідомили в Держпродспоживслужбі.