З початку війни окупанти випустили по Дніпропетровщині близько 400 ракет

З початку війни окупанти випустили по Дніпропетровщині близько 400 ракет

З початку повномасштабної війни проти України російські війська випустили близько 400 ракет по Дніпропетровській області. Під час цих обстрілів було зруйновано 58 будівель та споруд, з них 10 – це приватні житлові будинки.

Про це повідомляє ДСНС у Дніпропетровській області.

Пошкоджено понад 616 будівель, споруд та комунікацій. Врятовано 47 осіб, травмовано 103 особи, з яких 2 дітей та 8 співробітників ДСНС. Загинули 36 людей.

«Ще раз закликаю не нехтувати сигналами «повітряна тривога», бо останнім часом все більше людей сприймають їх недостатньо відповідально. Щоразу, коли лунає тривога – спускайтеся у найближчі укриття. Будь ласка, не нехтуйте цим. Також нагадую, що в укритті ви маєте залишатися до кінця сигналу», – зазначив провідний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю систем протипожежного захисту та ліцензування Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Качан.

Він також звернувся до керівників суб’єктів господарювання, які повинні розробити інструкції для персоналу – як він повинен поводитися під час повітряної тривоги. Також розробити систему оповіщення відвідувачів та обов’язково сказати, де місце найближчого укриття та як туди пройти. Від вас залежить життя вас та ваших відвідувачів, зазначив Качан.