Енергопостачальники в Кам’янському повертаються до перевірки лічильників

Енергопостачальники в Кам’янському повертаються до перевірки лічильників

Автор: Валентин Фіголь

ДТЕК Дніпровські електромережі відновлює перевірки електролічильників, як це робилось до введення воєнного стану. Енергопостачальники нагадали споживачам Кам’янського, як впізнати справжнього контролера.

Війна в Україні змусила багатьох мешканців залишити свої домівки, і вони не завжди можуть передати фактичні дані лічильників. У таких випадках розрахунок середніх показань проводиться згідно із щомісячним споживанням, що не завжди коректно. Тому фахівці ДТЕК відновили зняття контрольних показів у клієнтів, лічильники яких встановлені в квартирах та на території приватних будинків. Це дозволяє перевірити точність роботи приладів обліку та звірити показники для коректного нарахування фактично спожитої енергії.

«З квітня зняття контрольних показів проводилося лише на міжповерхових щитових у під’їздах та опорах ліній електропередач у приватному секторі – без заходу до квартир та будинків клієнтів. Наразі ми нормалізуємо формат роботи, який був до початку бойових дій», – повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі.

У компанії закликають не перешкоджати роботі співробітників компанії й надавати їм доступ до лічильників.

Як зрозуміти, що це співробітник компанії?

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі здійснюють зняття контрольних показів лічильника виключно за наявності посвідчення співробітника компанії. На вимогу споживача документ має бути пред’явлений.

Співробітники компанії одягнені у спецодяг із нанесеними логотипами ДТЕК.

Фахівці оглядають лише лічильник, не пропонують жодних інших послуг та не приймають за них оплату.

«Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій, -закликають споживачів енергопостачальники. – Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».