Уряд обіцяє стабільні ЖК-тарифи та закликає утеплюватись

Уряд обіцяє стабільні ЖК-тарифи та закликає утеплюватись

Тарифи на тепло в наступному опалювальному сезоні не ростимуть, обіцяє прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, водночас рекомендуючи мешканцям утеплювати своє житло та шукати альтернативних способів обігріву.

До кінця опалювального сезону 2022-23 років в Україні не зростатимуть тарифи на послуги житлово-комунального господарства.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю.

Уряд обіцяє стабільні ЖК-тарифи та закликає утеплюватись - ФОТО

«Перший важливий меседж: до кінця наступного опалювального сезону ніяких змін тарифів не буде. Ми це задекларували, ми цього будемо дотримуватися. Це важливо. Люди повинні бути впевнені, що спокійно пройдуть цю зиму», – заявив він.

Але ж, за словами посадовця, опалювальний сезон буде непростим. І це, підкреслив Д. Шмигаль, думка не тільки українського, а й європейських урядів: «Про це говорять не тільки в Україні, про це говорять європейські керівники урядів. Тому, враховуючи війну, враховуючи, як Росія поводиться щодо України та Європи, ми не очікуємо легких рішень й легкого проходження цього опалювального сезону».

Як і раніше, пан Шмигаль закликав українців шукати альтернативних джерел опалення та піклуватись про утеплення домівок: «Хто зараз поспішає переорієнтуватися на альтернативні джерела, хто встигає підготувати і утеплити свої будинки – правильний рух, правильні підходи».

Раніше стабільні тарифи на послуги центрального опалення та гарячого водопостачання обіцяв очільник Міністерства розвитку громад та територій України Олексій Чернишов в ефірі телемарафону. Але він попередив про можливе зростання ціни індивідувального опалення: «Те, що стосується ситуації з індивідуальним опаленням, то насправді подекуди ціни будуть зростати».

В Кам’янському індивідуальне електроопалення встановлене в будинках житлових масивів Соцмісто та БАМ. Обладнання індивідуальним електроопаленням окремих квартир в будинках в місті заборонене.