Юна тхеквондистка з Кам’янського здобула три перемоги на міжнародних змаганнях

Автор: Валентин Фіголь

Тхеквондистка з Кам’янського, яка зараз живе в Німеччині, протягом останніх 2 місяців успішно виступила в трьох міжнародних турнірах.

12-річна Марія Капуста з Кам’янського, вихованка секції тхеквондо з ДЮСШ №4, успішно виступає зараз в Німеччині за клуб «ТСВ 1865» з міста Дахау.

Так, в перші дні липня в місті Фрідріхсхафен відбувся відкритий міжнародний Кубок Німеччини “Boden Sie Cup” з тхеквондо, в якому змагалися декілька десятків кадетських команд.

Марія, вихованка кам’янських тренерів Олександра Кірпи та Аліни Крістєвої, змагалася у ваговій категорії до 37 кг. Вона провела два переможних поєдинки й виграла чемпіонський титул.

Юна спортсменка ще у травні успішно виступила на двох турнірах: спочатку стала бронзовою призеркою міжнародного турніру “Berlin Open 2022”, а протім здобула титул переможниці відкритого чемпіонату Верхньої Баварії “Oberbayerische Meisterschaft”. Про це нагадав спортивний журналіст Віктор Куленко.

Перемоги наших земляків зараз дуже важливі, зазначив тренер Марії О. Кирпа. Це позитивні мирні переживання для дітей та батьків.

«Зараз чимало наших спортсменів за кордоном, багато хто з них прагне скоріше повернутись додому», – прокоментував ситуацію тренер.