Потрібні лікарі, вчителі, токарі, фрезерувальники, продаці та швачки

Потрібні лікарі, вчителі, токарі, фрезерувальники, продаці та швачки

Автор: Валентин Фіголь

Про актуальні вакансії, що пропонують роботодавці Кам’янського та Дніпропетровщини у воєнний час шукачам роботи, повідомили у Кам’янському міському центрі зайнятості.

В Кам’янському сьогодні державна служба зайнятості пропонує понад 150 вакансій.

Беззаперечним лідером за кількістю вакансій є сфера медицини: потрібні лікарі загальної практики, невропатологи, педіатри, стоматологи, анестезіологи, терапевти, лікарі-інфекціоністи, кардіологи, хірурги, медичні сестри (брати), фельдшери та лаборанти.

Робітнича сфера завжди потребувала спеціалістів, то й зараз роботодавці шукають токарів, слюсарів, фрезерувальників, електромонтерів, механіків, шліфувальників, машиністів тощо.

Також є певна кількість вакансій для продавців продовольчих та непродовольчих товарів.

Для освітян також є пропозиції від роботодавців: потрібні викладачі загальної середньої освіти, вихователі, асистенти вчителів, методисти.

Водії, бухгалтери, кухарі, швачки також мають змогу працевлаштуватися.

У базі даних Дніпропетровської обласної служби зайнятості є чимало пропозицій для спеціалістів багатьох сфер. Зокрема є пропозиції для службовців, робітників, людей з інвалідністю та осіб без спеціальної підготовки.

Переглянути усі наявні вакансії можна на  офіційному сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Для зручності нові вакансії – у Telegram-каналі: https://t.me/worknowdcz

Зацікавила вакансія?  Телефонуйте до рекрутерів Кам’янського міського центру зайнятості: 380981743986.  Надсилайте резюме  [email protected]