У Дніпрі військовий розстріляв собаку та її цуценят

У Дніпрі військовий розстріляв собаку та її цуценят

5 липня на АЗС по вулиці Передовій у Дніпрі чоловік вистрілив у собаку, яка там жила. Поранена тварина у шоковому стані вибігла на дорогу, де потрапила під машину. Загинули й кілька цуценят, решту трьох рятують.

Убивцею собаки з цуценятами виявився військовий. Про це повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.

“Попросив поліціянтів розібратися з розстрілом собак на заправці у Дніпрі. Вони розібралися. Убивцею собаки з цуценятами виявився військовий… Зараз він на півдорозі до Бахмута. Його затримають і передадуть до військової служби правопорядку. Вона визначить, як бути з цим… кривдником тварин.
Як на мене, це вчинок не гідний звання військового.
У нас війна. Ми воюємо за людські цінності. Ми стоїмо проти нелюдської жорстокості, проти дикунства. Ми воюємо за те, щоб у нашій країні, у нашій області було безпечно. Усім! Війна не дає права ані військовому, ані цивільному убивати просто так…
Нищити треба ворога, а не безпорадних перед зброєю тварин. Немає слів… Військовий має понести покарання за свій “невійськовий” вчинок”, – зазначив Резніченко.

Що саме стало причиною такого звірячого вчинку – невідомо. Деякі телеграм-канали писали, що причиною вбивства собаки стало те, що чоловікові відмовили у заправці автомобіля.