Про милосердя до малька нагадує держрибоохорона рибалкам Кам’янського

Про милосердя до малька нагадує держрибоохорона рибалкам Кам’янського

Нагадуючи рибалкам Кам’янського про недоречність вилову мальків та молодняка для збереження біорізноманіття водойм, Держрибагенція опублікувала мінімальні розміри риб і водних безхребетних, які дозволено виловлювати рибалкам-любителям.

Відповідальні рибалки знають: вилов малька та молодняка зменшує рибні запаси та обмежує біорізноманіття водойм. Про це нагадує Державне агентство меліорації та рибного господарства.

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, на водоймах загального користування любительське рибальство здійснюється безоплатно та без надання спеціальних дозволів. Однак, під час риболовлі не слід забувати про певні обмеження і безконтрольно рибалити.

Так, відповідно до п. 4.11 Правил, мінімальні розміри риб і водних безхребетних, які дозволені до вилову рибалкам-любителям у внутрішніх водоймах такі:

Про милосердя до малька нагадує держрибоохорона рибалкам Кам’янського - ФОТО

Для всіх інших видів риб і водних безхребетних (крім тих, які занесені до Червоної книги України і вилов яких заборонено) мінімальний розмір, дозволений до вилову рибалкам-любителям у внутрішніх водоймах не обмежено.

«Отже, шановні рибалки, дотримуйтесь природоохоронного законодавства та рибальте відповідально!» – закликає рибоохорона.