ЦНАП Кам’янського розпочинає співпрацю з Норвезькою радою у справах біженців

ЦНАП Кам’янського розпочинає співпрацю з Норвезькою радою у справах біженців

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, ситуація у Кам’янському стабільна та контрольована. Ніч і ранок з повітряними тривогами, але, на щастя, без надзвичайних подій. 

На Дніпропетровщині ворог знову обстріляв Криворізький район. Удари прийшлися по двох громадах – Апостолівській та Зеленодольській. У Апостолівській громаді ворог поцілив по селу Новосеменівка. У Зеленодольську – по дачному масиву та парковій зоні. Попередньо, без постраждалих.

Також очільник міста розповів, що ЦНАП Кам’янського розпочинає співпрацю з Норвезькою радою у справах біженців.

“Шановна громадо! ЦНАП Кам’янського розпочинає співпрацю з Норвезькою радою у справах біженців NRC  NRC є неурядовою міжнародною гуманітарною  організацією, яка допомагає внутрішньо переміщеним особам та іншим особам, які постраждали внаслідок війни. Організація надає допомогу за багатьма напрямами, одним з яких є правова підтримка”, – повідомив Білоусов.

NRC має висококваліфікованих юристів, які надають як первинну, так і вторинну правову допомогу з питань, пов’язаних з війною, у тому числі:

  • свобода пересування (наприклад, перетин державного кордону),
  •  відновлення персональних документів особи,
  • пенсійні та інші соціальні виплати (заборгованість з пенсії, проблеми з адресною допомогою),
  • трудові питання (невиплачена заробітна плата, незаконні звільнення),
  • встановлення юридичних фактів (наприклад, отримання свідоцтв про народження/смерть, що відбулися в районах активних бойових дій або на НПУТ),
  • проблемні питання щодо довідки ВПО,
  • тимчасовий захист/статус біженця,
  • житлові питання (наприклад, підготовчі дії для процедури відшкодування зруйнованого/пошкодженого житла),
  • інші питання, пов’язані з війною.

До повноважень юристів NRC не входять питання щодо кримінального права, адміністративних правопорушень та сімейного права.
З метою забезпечення доступу ВПО та інших осіб, які постраждали внаслідок війни, до безоплатної кваліфікованої правової допомоги на базі Центру турботи Кам’янського ЦНАП, який розташований за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12 щопонеділка з 9:00 до 15:00 здійснюватиме прийом громадян провідний юрист NRC.

Також, щоденно з 8:00 до 18:00 (включно з вихідними та святковими днями) можлива комунікація за наступними каналами: 

“Гаряча” лінія 0800302007 Viber: +390678294435
e-mail: [email protected]
Skype: [email protected]